fbpx

Klinikai suteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas

Norime pasidžiaugti mums suteiktu „Stipriausi Lietuvoje” sertifikatu. Tai verslo įvertinimas, atspindintis gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas. Odontologas Ramūnas Karosevičius teigia: „Jis mums labai svarbus, nes rodo, kad judame teisinga kryptimi, o tai dar labiau skatina kasdien tobulėti!“.

 

Stipriausi Lietuvoje

 

Šis sertifikatas yra suteikiamas tik finansiškai patikimoms įmonėms, kurios pagrindžia gerą įmonės kredito istoriją. Svarbiausias vertinimo kriterijus yra aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Tačiau bendrai yra atsižvelgiama į daugiau nei 100 skirtingų rodiklių, kurie daro poveikį įmonės reitingui. Dokumentas patvirtina įmonės patikimumą. Jis augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.